book now

powered by booking.com

special events

Business Meetings, Weddings, and Special Occasions planned to perfection.

spa

Relax and rejuvenate at Elements Spa.

special offers

Take advantage of our special offers.


HAKKIMIZDA

Lara Beach’te altın kumların üzerinde ultra her şey dahil bazında hizmet veren 5* lüks tesisimiz  Sherwood Breezes Resort’e hoşgeldiniz.  

Ailenizle birlikte günün yorgunluğunu üzerinizden atacağınız, kusursuz restoran ve barlarda üst düzey servis alacağınız, göz kamaştırıcı bahçe, ferahlatıcı havuzlar, canlı animasyon şovları ve açık hava tiyatrosu, tatlı bahçeleri, havuzları ferahlatıcı, canlı eğlence ve sağ Akdeniz'deki bir açık hava amfi tiyatro sunan bir ortamda eğlence dolu aktiviteler gün uzak rahatlatıcı ya da zevk ile unutulmaz bir tatil oluşturun. Bizim ödüllü tesis, 506 ferah odalar ve en son imkanlara sahip süitler sunmaktadır.Ödüllü tesisimizde en son malzemeler ile donatılmış 506 oda ve suit bulunmaktadır. 

Ailenizle birlikte yorgunluğunuzu atacağınız, kusursuz restoran ve barlar, ferahlatıcı havuzlar, canlı animasyon şovları ve açık hava tiyatrosunda sınırsız eğlence tatilinizin unutulmaz anları olarak hafızanıza kazınacak. 

Ailenizin bütün fertlerine hitap etme mottosuyla yola çıkan tesisimizde, 4-12 yaş grubundaki çocuklar için Mini Kulüp’te sınırsız eğlence sunulmaktadır. Gençler Aquapark’ta kaydırakların veya spor turnuvalarının tadını çıkartırken, yetişkinler SPA ve Türk Hamamı’nda geleneksel ritüeller eşliğinde kendilerini şımartmakla kalmayıp duyularını tekrardan canlandıracaklar. 

Sherwood Breezes Resort geleneksel Türk misafirperverliği eşliğinde tatilinizi unutulmaz kılacak.