HAKKIMIZDA

Kemer bölgesinde Toros Dağlarının eteğinde muhteşem Akdeniz kıyısında yer almaktadır. 2014 yılında açılan 492 odalı tesisimiz modern mimariye sahiptir. Çam ağaçlarının yeşili ve Akdeniz’in mavisi ile ihtiyaç duyduğunuz huzuru Sherwood Exclusive Kemer’de bulacaksınız.

SPA’da vücudunuz nefes alacak, baştan aşağıya yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Usta şeflerimizin hünerli elleri damak kültürünüze yenilerini ekleyecek ve barmenlerimizin special kokteyleri sizi lezzet yolculuğuna çıkaracak.  

Deniz manzaralı büyük havuzumuzda güneşin tadını çıkarıcaksınız. Göl evlerindeki havuzlarımızda ise gölde yüzermişçesine huzurun keyfine varacak, yetişkin ve çocuk misafirlerimiz için hazırladığımız 12 farklı havuzumuzda eğlence aktiviteleriyle tatiliniz daha da renklenecek.. Orman temasıyla göz kamaştıran ve bölgenin en büyük su kaydıraklarını içerisinde barındıran Aquapark’ımız ile size yüksek adrenalin ve eğlenceyi garanti ediyoruz.

Birbirinden farklı gündüz ve akşam şovlarıyla eğlenceyi doyasıya yaşayın.

“Robins Kids Club” ile minik misafirlerimiz daha güvende olacak. Çocuklarımızın eğlence limitini Mini Club ile sınırsız hale getiriyoruz.

Tatilden beklentiniz; huzur, doyasıya eğlence ve lezzet ise Sherwood Exclusive Kemer ‘e gelmeniz yeterli olacak. Dolu dolu geçecek renkli, lezzetli ve heyecan dolu özel bir tatil sizi bekliyor.