SPA

Masaj Terapileri

Masaj terapisi, sağlığı ve refahı arttırmak amacıyla vücudun yumuşak dokularının manipülasyonudur. Elle veya çeşitli tamamlayıcı araçlar kullanılarak uygulanabilir. Uzmanlıklarımız arasında cilt bakımı, kirpik uzantıları, vücut cilalaması, diş beyazlatma yer alır. Kaplıca cazibeli cilt bakım ürünleri ile doludur, böylece güzel cildinizi evde de koruyabilirsiniz. Tüm yıl boyunca özel ürünler, indirimler ve hediye sertifikaları sunuyoruz! Skincare & Spa'da müşterilerimize her zaman en büyük özeni gösteriyoruz.Cilt Bakımı ve Tüy Alma servislerinin yanı sıra tam Vücut Bakımı ve Spa çözümleri sunuyoruz. Hedef alana ve arzulanan sonuca bağlı olarak, vücudunuzu şekillendirmek için farklı tedaviler arasında seçim yapabilirsiniz: CoolSculpting Yağ Azaltma, Ultrasonik Kavitasyon, Ultrason Facelift veya SmoothShapes. Tüm bu vücut bakımı yöntemleri, invazif olmayan yağ azaltmaya odaklanır. Uzmanlarımız her açıdan size tavsiyelerde bulunacak ve spesifik ihtiyaçlarınıza göre doğru tedaviyi seçmenize yardımcı olacaktır.Yakın zamanda yenilenmiş olan alanımızda Spa Merkezi'nde manikür ve pedikür ile baştan aşağı doğru şımartın ve parlatın! Bu aydınlık ve açık alan, manikür ve pedikür sandalyelerine sahiptir ve konuk gruplarını ağırlayabilir. Deneyiminizi geliştirmek için Barımızdan içecek sipariş edin ve hizmetleriniz için rahatlayın ve dinlenin.

Detaylar

Cilt Bakımı

Uzmanlıklarımız arasında cilt bakımı, kirpik uzantıları, vücut cilalaması, diş beyazlatma yer alır. Kaplıca cazibeli cilt bakım ürünleri ile doludur, böylece güzel cildinizi evde de koruyabilirsiniz. Tüm yıl boyunca özel ürünler, indirimler ve hediye sertifikaları sunuyoruz!  Skincare & Spa'da müşterilerimize her zaman en büyük özeni gösteriyoruz.

Detaylar

Vücut Bakımı

Cilt Bakımı ve Tüy Alma servislerinin yanı sıra tam Vücut Bakımı ve Spa çözümleri sunuyoruz. Hedef alana ve arzulanan sonuca bağlı olarak, vücudunuzu şekillendirmek için farklı tedaviler arasında seçim yapabilirsiniz: CoolSculpting Yağ Azaltma, Ultrasonik Kavitasyon, Ultrason Facelift veya SmoothShapes. Tüm bu vücut bakımı yöntemleri, invazif olmayan yağ azaltmaya odaklanır. Uzmanlarımız her açıdan size tavsiyelerde bulunacak ve spesifik ihtiyaçlarınıza göre doğru tedaviyi seçmenize yardımcı olacaktır.

Detaylar

Manikür & Pedikür

Yakın zamanda yenilenmiş olan alanımızda Spa Merkezi'nde manikür ve pedikür ile baştan aşağı doğru şımartın ve parlatın! Bu aydınlık ve açık alan, manikür ve pedikür sandalyelerine sahiptir ve konuk gruplarını ağırlayabilir. Deneyiminizi geliştirmek için Barımızdan içecek sipariş edin ve hizmetleriniz için rahatlayın ve dinlenin.

Detaylar